hu
 
Kedd, 2025. Július 29.

Népszerű a vadászmúzeum

2013.05.31

Hét és fél nap alatt 614 látogatója volt a Bene-házban megnyílt Székelyföldi Vadászati Kiállításnak, ez idő alatt 2510 lej bevételre tettek szert – tájékoztatott Sztakics Éva-Judit. A tárlatot 446 gyerek és nyugdíjas tekintette meg, felnőttjegyet 168-an váltottak. Az épület pincéjében levő virtuális teremben egykörös vadászaton 34-en, míg ötkörösön 23-an vettek részt.
 

Aszfaltozási munkálatok 15 útkereszteződésben Sepsiszentgyörgyön
2025.07.23

Sepsiszentgyörgy Önkormányzata folytatja az úthálózat korszerűsítését, a forgalom és a tömegközlekedés rendszerezését és hatékonyabbá tételét célzó, európai uniós forrásból finanszírozott projekt keretében.

Sepsi Carddal elérhetőbb a kikapcsolódás
2025.07.21

A Sepsi Card kedvezményes hozzáférést biztosít a sepsiszentgyörgyieknek a városi strandhoz és más szabadidős létesítményekben való belépéshez 

Havi 100 euróra emelték a lakbértámogatást a 35 év alatti fiatalok számára Sepsiszentgyörgyön
2025.07.15

Sepsiszentgyörgy Önkormányzata frissítette a 35 év alatti fiatalokat célzó lakbértámogatási programját.

Rézben érthető – MAKKAI István szobrászművész kiállítása az Erdélyi Művészeti Központban
2025.07.10

Július 11-én, pénteken 18 órától az Erdélyi Művészeti Központ földszinti kiállítótereiben Nagy T. Katalin művészettörténész, a tárlat kurátora és Bordás Beáta, az Erdélyi Művészeti Központ vezetője megnyitják MAKKAI István szobrászművész kiállítását.