hu
 
Péntek, 2025. Október 31.

Kedvezmény az év elején törlesztő adófizetőknek

2009.12.04
Szerda esti tanácsülésén a 2010-es évre szóló helyi adók és illetékek megállapításáról is döntöttek. A tanácshatározatnak megfelelően azok, akik januárban kifizetik a jövő évre szóló helyi adókat és illetékeket 10 százalékos kedvezményt kapnak, februárban 7 százalék, márciusban 5 százalék kedvezmény jár. A helyi adók és illetékek megállapításának pontos listáját hamarosan közzétesszük a honlapon.
November 9-ig hosszabbították meg a Best of Sepsi szavazási időszakát
2025.10.28

A díjátadó gála február 7-én lesz

A jövőre készülnek Sepsiszentgyörgyön
2025.10.23

Mesterséges intelligenciáról tartottak képzést önkormányzati vezetőknek

Megemlékezés az 1956-os forradalom és szabadságharc tiszteletére Sepsiszentgyörgyön
2025.10.21

Csütörtökön 12:30-tól kerül sor a koszorúk elhelyezésére Sepsiszentgyörgy Polgármesteri Hivatalának homlokzatán található Gloria Victis táblánál, majd 13:00 órakor a Szalay Attila 1956-os mártír Csíki utcai emléktáblájánál. Az ’56-os emlékparkban 19 órától megemlékezést tartanak, ezt követően 20:00 órától fáklyás felvonulás indul az Erzsébet parkba, a kommunizmus áldozatai emlékére felállított kopjafához.

Indul a szavazás a 2025-ös Best of Sepsi döntőseire – szavazz Sepsiszentgyörgy hétköznapi hőseire
2025.10.17

2025. október 20. és november 2. között a város lakói leadhatják voksaikat a program kilenc kategóriájának döntőseire, akik közül majd egy-egy személy kapja meg az elismerő díjat. 

Kezdődik a fűtéstámogatás igénylése Sepsiszentgyörgyön
2025.10.16

Az iratcsomókat az igazgatóság székhelyén, a  Dália utca 1-es szám alatt, a 12-es tömbház földszintjén található irodában lehet leadni.