hu

Csütörtök, 2024. Április 18.

A Szociális Támogatási Igazgatóság versenyvizsgát hirdet meghatározatlan időre két iskolai szakorvos (családorvos) állás betöltésére

2021.10.25

A SEPSISZENTGYÖRGYI SZOCIÁLIS TÁMOGATÁSI IGAZGATÓSÁG

– Sepsiszentgyörgy, Erege utca 19. szám -

Versenyvizsgát hirdet meghatározatlan időre két iskolai szakorvos (családorvos) állás betöltésére.

 JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:

- Két iskolai szakorvos (családorvos)

- felsőfokú  orvosi végzettség

            - családorvosi szakosításról igazolás

- nem szükséges szakmai tapasztalat

Érdeklődni és jelentkezni legkésőbb 2021. november 05-én, 1300 óráig lehet a Sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén, a Személyzeti Irodában személyesen, vagy a 0267312111-es telefonszámon.

A versenyvizsga időpontja a Sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén:

- 2021 november 05-én, 1300 óráig, a jelentkezési iratcsomó leadása

- 2021 november 16-án, 1000 órától, írásbeli vizsga

- 2021 november 18-án, 1000 órától, szóbeli vizsga

Munkaköri leírás

Bibliográfia

Doszár vizsgaeredmény

Hírdetés megjelenésének időpontja: 2021. október 25