hu

Szombat, 2024. Április 27.

A Szociális Támogatási Igazgatóság Versenyvizsgát hirdet meghatározatlan időre egy előadói állás betöltésére, a Közösségi Szolgáltató és Támogató Központ keretén belül

2024.01.23

A SEPSISZENTGYÖRGYI SZOCIÁLIS TÁMOGATÁSI IGAZGATÓSÁG

– Sepsiszentgyörgy, Erege utca 19. szám -

Versenyvizsgát hirdet meghatározatlan időre egy előadói állás betöltésére, a Közösségi Szolgáltató és Támogató Központ  keretén belül:

JELENTKEZÉSI FELTÉTELEK:

  • középfokú végzettség érettségi diplomával
  • nem szükséges szakmai tapasztalat

Érdeklődni és jelentkezni legkésőbb 2024. február 05-én, 13:00 óráig lehet a Sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén, a Személyzeti Irodában személyesen, vagy a 0267-312111-es telefonszámon.

A versenyvizsga időpontja a sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén:

  • 2024 február 14-én, 10:00 órától, írásbeli vizsga
  • 2024 február 16-én, 10:00 órától, szóbeli vizsga

Szükséges iratok

Bibliográfia

A munkaköri leírás

CV

Iratcsomó ellenőrzése

Írásbeli vizsga eredmény

Végleges eredmény

Fellebbezés utáni eredmény

Hírdetés időpontja: 2024. január 23.