hu

Csütörtök, 2024. Március 28.

A Szociális Támogatási Igazgatóság versenyvizsgát hirdet egy végrehajtó köztisztviselői állás betöltésére

2021.10.22

SEPSISZENTGYÖRGYI SZOCIÁLIS TÁMOGATÁSI IGAZGATÓSÁG

Sepsiszentgyörgy, Erege utca, 19. szám alatti székhellyel

Versenyvizsgát hirdet egy végrehajtó köztisztviselői állás betöltésére:

Gyermekjogvédelmi, Fejlesztési és Fogyatékos Személyek Jogait Biztosító osztály keretén belül:

- 1 Vezető tanácsadó, I osztály

Jelentkezési feltételek:

  • 2019/57-es számú sürgösségi kormányrendelet, a Közigazgatási Törvénykönyv 386 és 465. szakasza által előírt általános feltételek;
  • felsőfokú végzettség – egyetemi tanulmányok szociális munkás szakon;
  • minimum 7 év szakmai tapasztalat

Érdeklődni és jelentkezni a megjelent hirdetéstől számított 20 napon belül lehet a sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén, a Személyzeti Irodában, személyesen, vagy a 0267-312111-es telefonszámon. Ügyfélkapcsolat: Hável Tünde, fő szakmai fokozatú tanácsadó.

A versenyvizsga időpontjai a sepsiszentgyörgyi Szociális Támogatási Igazgatóság székhelyén:

- 2021. november 22-én, 10:00 óra, írásbeli vizsga

- 2021. november 24-én, szóbeli vizsga

Szükséges iratok

Saját felelősségre tett nyilatkozat

Bibliográfia

Beiratkozási űrlap

Munkaköri leírás

CV

A hirdetés időpontja: 2021. október 22.